Кутии
USB памет Kingston DataTraveler microDuo 3C USB 256GB Dual interface USB Type-C and Type-A - DTDUO3CG3/256GB
67.00 €
/ 131.04 лв.
Спечели 67 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 50028
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | DTDUO3CG3/256GB |
| Капацитет (GB) | 256 GB |
| Интерфейс | USB 3.0 USB Type-C |
| Трансфер при четене (MB/s) | 200 |
| ТИП | Флашка |
| Цвят | Сребрист Лилав |
| Размери | 29.94 x 16.60 x 8.44 mm |
| Гаранция | 99 месеца |
| OS | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
