Кутии
USB памет Samsung BAR Plus, 128GB, USB-A, Titanium Gray
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45572
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Капацитет (GB) | 128 GB |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Трансфер при четене/запис (Mb/s) | До 300 Mb/s |
| ТИП | Флашка |
| Тегло | 0.011 kg |
| Цвят | Сив |
| Размери | 15.46 x 40.05 x 12.02 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!