Кутии
USB памет Silicon Power Blaze B07, 128GB, USB 3.2, Черна
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41939
Купи на изплащане
| Производител | Silicon Power |
| Продуктов код | SP128GBUF3B07V1K |
| Капацитет (GB) | 128 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| ТИП | Флашка |
| Цвят | Черен |
| Размери | 54.6 x 18.9 x 10.4 мм |
| Гаранция | 60 месеца |
| OS | Windows 11/10/8.1/8/7/XP Mac OS 10.3.X и по-нова версия Linux 2.6.X и по-нова версия |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!