Кутии
USB памет Silicon Power Mobile C51 USB 64GB Type-A и USB Type-C (USB 3.2 Gen 1) - SP064GBUC3C51V1S
18.00 €
/ 35.20 лв.
Спечели 18 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48344
Купи на изплащане
| Производител | Silicon Power |
| Продуктов код | SP064GBUC3C51V1S |
| Капацитет (GB) | 64 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 USB Type-C |
| Трансфер при четене (MB/s) | 120 |
| ТИП | Флашка |
| Тегло | 13.77 g |
| Цвят | Черен Сребрист |
| Размери | 68.6 x 21.3 x 10.4 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!