Кутии
Външен диск ADATA HD710 Pro 4TB 2.5" USB 3.1 Black - AHD710P-4TU31-CBK
225.00 €
/ 440.06 лв.
Спечели 225 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 15134
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | AHD710P-4TU31-CBK |
| Тип | HDD |
| Капацитет | 4 TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| RGB | Не |
| Трансфер на данни | 5 Gbps |
| ОС | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 Mac OS X 10.6 or later |
| Цвят | Черен |
| Размери | 133.3 x 98.5 x 26.7mm |
| Размери | 133.3 x 98.5 x 26.7 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
