Кутии
Външен диск Intenso 4TB 2.5" USB 3.0 Black
151.00 €
/ 295.33 лв.
Спечели 151 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 26162
Купи на изплащане
| Производител | Intenso |
| Продуктов код | 6021512 |
| Тип | HDD |
| Капацитет | 4 TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| RGB | Не |
| ОС | Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.4.8 или по-висока |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 168 g |
| Размери | 127 x 78 x 13 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
