Кутии
Външен диск Seagate Expansion Desktop Hard Drive 20 TB, 3.5", USB 3.0 - STKP20000400
829.00 €
/ 1621.38 лв.
Спечели 829 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 47827
Купи на изплащане
| Производител | Seagate |
| Продуктов код | STKP20000400 |
| Тип | HDD |
| Капацитет | 20 TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 3.5" |
| RGB | Не |
| ОС | Windows and macOS |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1176g |
| Размери | 178.75 x 41.90 x 125.0 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
