Кутии
Външен диск Silicon Power Armor A60 5TB External 2.5" USB 3.2 IPX4 - SP050TBPHDA60S3K
216.00 €
/ 422.46 лв.
Спечели 216 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 28100
Купи на изплащане
| Производител | Silicon Power |
| Продуктов код | SP050TBPHDA60S3K |
| Тип | HDD |
| Капацитет | 5 TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| RGB | Не |
| Трансфер на данни | 5 Gbps |
| ОС | Linux 2.4 or Later , Microsoft Windows 7 or Later , Apple Mac OS 10.5.X or Later |
| Цвят | Черен / Зелен |
| Размери | 138.5 x 85.9 x 23.2 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
