Кутии
Външен диск Toshiba Canvio Basics 2022, 2.5", 4TB, USB3.2 Gen 1
163.00 €
/ 318.80 лв.
Спечели 163 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42353
Купи на изплащане
| Производител | Toshiba |
| Продуктов код | HDTB540EK3CA |
| Тип | Външен хард диск |
| Капацитет | 2 TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| RGB | Не |
| Трансфер на данни | Max. 5Gbps |
| ОС | Microsoft Windows 11 Windows 10 Windows 8.1 macOS v13.0 /v12.6.1 / v11.7.1 / v10.15 / v10.14 / v10.13 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.2175 kg |
| Размери | 78 x 109 x 19.5 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
