Кутии
Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Gift Switch [Linear] (English US), Black, Gray
75.00 €
/ 146.69 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64992
| Производител | Ajazz |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Многоцветен |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размер по стандарт | 75% |
| Суичове | Linear |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
