Кутии
Бъндъл Геймърски слушалки Logitech PRO X + Поставка за слушалки
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50157
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC & Console |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 92 |
| Дължина кабел (m) | 2 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 35 |
| Цвят | Черен |
| Интерфейс | USB;3.5 mm jack |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
