Кутии
Безжична геймърска клавиатура Logitech G515 Lightspeed TKL White
141.00 €
/ 275.77 лв.
Спечели 141 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52411
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Да |
| Батерия | Lithium rechargeable battery |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | Tactile |
| Суичове | LOGITECH |
| Размери | 368 x 150 x 22 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
