Кутии
Безжични Геймърски слушалки Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED
248.00 €
/ 485.05 лв.
Спечели 248 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41799
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 87.8 |
| Обхват на работа(m) | 30 |
| Дължина кабел (m) | 1.8 |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 Graphene |
| Интерфейс | 3.5 mm жак USB USB рисийвър - (Wireless) Bluetooth |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 38 |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 10kHz |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
