Кутии
Безжични геймърски слушалки Logitech PRO X LIGHTSPEED Black - 981-000907
227.00 €
/ 443.97 лв.
Спечели 227 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 22965
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 981-000907 |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Технология | Безжична 2.4 GHz |
| Тип аксесоар | Слушалки с микрофон |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Не |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 91.7 dB |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Тегло | 370g. |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Цвят | Черен |
| Други | Контрол на звука Неодимови магнити 2.4 GHz безжична честота на работа Кожени наушници Свалящ се микрофон Персонализирано шумопотискане Наушници от мемори пяна Зареждане чрез USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
