Кутии
Дънна платка Asrock A520M-HVS
52.00 €
/ 101.70 лв.
Спечели 52 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 23212
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | A520M-HVS |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD A520 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD AM4 Socket Ryzen™ 3000, 4000 G-Series and 5000 |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 64 GB |
| Честота памет (MHz) | до 4600MHz (O.C) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC887 |
| Вграден LAN | 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| М2 слот | 1 x Ultra M.2(Gen3 x4 & SATA3) |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 3.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x1 |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | 6 x USB 3.2 Gen1(4 x Rear, 2 x Front) 6 x USB 2.0(2 x Rear, 4 x Front) |
| Заден I/O панел | 1 x PS/2 Mouse/Keyboard Port 1 x D-Sub Port 1 x HDMI Port 2 x USB 2.0 Ports (Supports ESD Protection) 4 x USB 3.2 Gen1 Ports (Supports ESD Protection) 1 x RJ-45 LAN Port with LED (ACT/LINK LED and SPEED LED) HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Размери | 23.0 cm x 20.1 cm |
| OS | Microsoft Windows 10 64-bit |
| Поколение процесор | 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
