Кутии
Дънна платка ASRock H610M-HDV/M.2 LGA1700 DDR4
70.00 €
/ 136.91 лв.
Спечели 70 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28411
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel H610 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | Intel Socket LGA1700 for 12th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors* |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 64 GB |
| Честота памет (MHz) | до 3200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC887/897 Audio Codec 7.1 CH HD Audio |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Вграден LAN | Intel I219V (10/100/1000 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | Не |
| М2 слот | 1 x Ultra M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 SATA3 6.0 Gb/s & PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) modes |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 4.0 x16; 2 x PCIe 3.0 x1 |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | 2 |
| Заден I/O панел | 2 x Antenna Mounting Points 1 x PS/2 Mouse/Keyboard Port 1 x D-Sub Port 1 x HDMI Port 1 x DisplayPort 1.4 2 x USB 3.2 Gen1 Ports (Supports ESD Protection) 2 x USB 2.0 Ports (Supports ESD Protection) 1 x RJ-45 LAN Port with LED (ACT/LINK LED and SPEED LED) HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Графика | 1 x D-Sub Port 1 x HDMI Port 1 x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 24.4 cm x 20.1 cm |
| OS | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
