Кутии
Дънна платка Asrock X870E TAICHI LITE AM5
НАЙ-ПРОДАВАН
410.00 €
/ 801.89 лв.
Спечели 410 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 50385
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC4082 Audio Codec ESS SABRE9219 DAC Nahimic Audio Supports up to 600 Ohm headsets |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | Realtek 5GbE LAN chip (5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове | 2 x PCIe 5.0 x16 Slots (PCIE1 and PCIE2), support x16 or x8/x8 modes 1 x Vertical M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module Supports AMD CrossFire™ |
| Конектор захранване | 2 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | 2 x USB4 Type-C (Rear) 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear) 7 x USB 3.2 Gen1 Type-A (3 Rear, 4 Front) 6 x USB 2.0 (2 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел | 2 x Antenna Ports 1 x HDMI Port 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x USB4 Type-C Ports (40 Gb/s) 5 x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (10 Gb/s) (USB32_12 are Lightning Gaming Ports.) 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports (USB32_34 supports Ultra USB Power.) 2 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x Clear CMOS Button 1 x BIOS Flashback Button 1 x Line Out Jack (Gold Audio Jack) 1 x Microphone Input Jack (Gold Audio Jack) |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | Extended ATX - 30.5 x 26.7 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
