Кутии
Дънна платка ASUS PRIME B760M-K D4 LGA1700 DDR4
85.00 €
/ 166.25 лв.
Спечели 85 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34380
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | LGA1700 socket: Support for the 13th and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors* |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 64 GB |
| Честота памет (MHz) | до 5333MHz (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Вграден LAN | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | Total supports 2 M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 4.0 x16 slot 2 x PCIe 4.0 x1 slots |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | Rear USB (Total 6 ports) 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (4 x Type-A) 2 x USB 2.0 ports (2 x Type-A) Front USB (Total 5 ports) 1 x USB 3.2 Gen 1 header supports 2 additional USB 3.2 Gen 1 ports 2 x USB 2.0 headers support 3 additional USB 2.0 ports |
| Заден I/O панел | 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (4 x Type-A) 2 x USB 2.0 ports (2 x Type-A) 1 x VGA port 1 x HDMI® port 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 3 x Audio jacks 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port |
| Графика | 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.1 |
| Размери | 24.4cm x 21.1cm |
| OS | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
