Кутии
Дънна платка ASUS PRIME B760M-K LGA1700 DDR5 - 90MB1FI0-M1EAY0
89.00 €
/ 174.07 лв.
Спечели 89 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45654
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90MB1FI0-M1EAY0 |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | Supports 14 th Gen & 13 th Gen & 12th Gen and next gen Intel Core Processors (LGA1700) |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 96 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8000MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Вграден LAN | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | Total supports 2 x M.2 slots Intel 13th & 12th Gen Processors M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) Intel B760 Chipset M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | Intel 13th & 12th Gen Processors 1 x PCIe 4.0 x16 slot Intel B760 Chipset 2 x PCIe 4.0 x1 slots |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | Rear USB (Total 6 ports) 4 x USB 3.2 Gen 1 (5G) ports (4 x Type-A) 2 x USB 2.0 ports (2 x Type-A) Front USB (Total 5 ports) 1 x USB 3.2 Gen 1 (5G) header supports 2 additional USB 3.2 Gen 1 ports 2 x USB 2.0 headers support 3 additional USB 2.0 ports |
| Заден I/O панел | 4 x USB 3.2 Gen 1 (5G) ports (4 x Type-A) 2 x USB 2.0 ports (2 x Type-A) 1 x VGA port 1 x HDMITM port 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 3 x Audio jacks 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port |
| Размери | 24.4 x 21.1 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
