Кутии
Дънна платка ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 - 90MB1C80-M0EAY0
94.00 €
/ 183.85 лв.
Спечели 94 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48713
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90MB1C80-M0EAY0 |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel H610 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | 14th, 13th & 12th Gen Intel® Core™ Processors (LGA1700) |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 64 GB |
| Честота памет (MHz) | 3200 MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Supports: Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking Supports up to 24-Bit/192 kHz playback Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.0 |
| Вграден LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| М2 слот | M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x2 mode) M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | Intel Core Processors (14th & 13th & 12th Gen) 1 x PCIe 4.0 x16 slot Intel H610 Chipset 1 x PCIe 3.0 x1 slot |
| Конектор захранване | 1 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | Rear USB (Total 6 ports) 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (2 x Type-A) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) Front USB (Total 5 ports) 1 x USB 3.2 Gen 1 header supports additional 2 USB 3.2 Gen 1 ports 2 x USB 2.0 headers support additional 3 USB 2.0 ports |
| Заден I/O панел | 1 x HDMI 1 x Display Port 1 x RJ-45 1 x PS/2 Keyboard 1 x PS/2 Mouse 1 x VGA 3 x Audio jacks |
| Bios | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 21.1 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
