Кутии
Дънна платка ASUS PRIME X870-P WIFI AM5 DDR5
245.00 €
/ 479.18 лв.
Спечели 245 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50345
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 192 GB |
| Честота памет (MHz) | 8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port |
| Интерфейс SATA | 2 x SATA 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | Supports 4 x M.2 slots AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) AMD X870 Chipset M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_3 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_4 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 3.0 x2 mode) |
| Разширителни слотове | AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors 1 x PCIe 5.0 x16 slot (supports x16 mode) AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode) AMD X870 Chipset 3 x PCIe 4.0 x16 slots (support x1 mode) |
| Конектор захранване | 2 x 8 pin 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| USB портове | Rear USB (Total 10 ports) 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®) 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A) 3 x USB 5Gbps ports (3 x Type-A) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) Front USB (Total 7 ports) 1 x USB 10Gbps connector (supports USB Type-C®) 1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports 2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports * USB Type-C® power delivery output: max. 5V/3A |
| Заден I/O панел | 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®) 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A) 3 x USB 5Gbps ports (3 x Type-A) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) 1 x HDMI™ port 1 x Wi-Fi module 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 3 x Audio jacks 1 x BIOS FlashBack™ button |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
