Кутии
Дънна платка ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO WIFI AM5 DDR5
768.00 €
/ 1502.08 лв.
Спечели 768 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50346
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 192 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8600MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4082 High quality 120 dB SNR stereo playback output and 113 dB SNR recording input (Line-in) Supports up to 32-Bit/192 kHz playback |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | 1 x Intel® 2.5Gb Ethernet 1 x Realtek 5Gb Ethernet ASUS LANGuard |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | Total supports 5 x M.2 slots AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_3 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (supports PCIe 5.0 x4 mode) AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (Not supports) M.2_3 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (Not supports) AMD X870E Chipset M.2_4 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_5 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors* 2 x PCIe 5.0 x16 slots with Q-Release Slim (supports x16 or x8/x8** or x8/x4/x4 modes***) ** When you use both PCIEX16_1 and PCIEX16_2, PCIEX16_1 and PCIEX16_2 will run x8. *** When M.2_3 are enabled, PCIEX16_1 will run x8, and PCIEX16_2 will run x4. **** When M.2_2 and M.2_3 are enabled simultaneously, PCIEX16_2 will be disabled. AMD Ryzen™ 8700 & 8600 & 8400 Series Desktop Processors* 2 x PCIe 4.0 x16 slots with Q-Release Slim (only supports PCIEx16_1 & total bandwidth for x8, PCIEx16_2 will be disabled) AMD Ryzen™ 8500 & 8300 Series Desktop Processors* 2 x PCIe 4.0 x16 slots with Q-Release Slim (only supports PCIEx16_1 & total bandwidth for x4, PCIEx16_2 will be disabled) * Please check the PCIe bifurcation table on the support site (https://www.asus.com/support/FAQ/1037507/). - To ensure compatibility of the device installed, please refer to https://www.asus.com/support/ for the list of supported |
| Конектор захранване | 2 x 8 pin 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| USB портове | Rear USB (Total 10 ports) 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®) 8 x USB 10Gbps ports (6 x Type-A + 2 x USB Type-C®) Front USB (Total 10 ports) 1 x USB 20Gbps (supports USB Type-C® with up to 60W PD/QC4+) 1 x USB 20Gbps connector (supports USB Type-C®) 2 x USB 5Gbps headers support 4 additional USB 5Gbps ports 2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports USB Type-C® power delivery output: max. 5V/3A *USB Type-C® power delivery output: 5/9/15/20V max. 3A, PPS:3.3–21V max. 3A |
| Заден I/O панел | 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®) 8 x USB 10Gbps ports (6 x Type-A + 2 x USB Type-C®) 1 x HDMI™ port 1 x Wi-Fi module 1 x Intel® 2.5Gb Ethernet port 1 x Realtek 5Gb Ethernet port 2 x Gold-plated audio jacks 1 x Optical S/PDIF out port 1 x BIOS FlashBack™ button 1 x Clear CMOS button |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
