Кутии
Дънна платка ASUS ROG STRIX B650-A GAMING WIFI 6E AM5 DDR5
НАЙ-ПРОДАВАН
243.00 €
/ 475.27 лв.
Спечели 243 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32779
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 6400MHz (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | SupremeFX Shielding Technology ALC4080 |
| Вграден Wi-Fi | WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN | ASUS LAN Guard |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | Total supports 3 x M.2 slots M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280(supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_3 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 4.0 x16 slot 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x4 mode) 2 x PCIe 4.0/3.0 x1 slots |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin 1 x 4-pin |
| USB портове | Rear USB (Total 9 ports) 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (1 x USB Type-C®) 4 x USB 3.2 Gen 2 ports (3 x Type-A + 1 x USB Type-C®) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) Front USB (Total 7 ports) 1 x USB 3.2 Gen 2 connector (supports USB Type-C®) 1 x USB 3.2 Gen 1 header supports additional 2 USB 3.2 Gen 1 ports 2 x USB 2.0 headers supports additional 4 USB 2.0 ports |
| Заден I/O панел | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (1 x USB Type-C®) 4 x USB 3.2 Gen 2 ports (3 x Type-A + 1 x USB Type-C®) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) 1 x DisplayPort 1 x HDMI® port 1 x Wi-Fi Module 1 x Intel® 2.5Gb Ethernet port 5 x Audio jacks 1 x BIOS FlashBack™ button |
| Графика | 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.1 |
| Мулти GPU технология | AMD 2-Way CrossFireX Technology |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| OS | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
