Кутии
Дънна платка ASUS TUF B550-PLUS GAMING
НАЙ-ПРОДАВАН
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 15977
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD B550 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports 3rd Gen AMD AM4 Ryzen / Future AMD Ryzen |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 4800MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek® ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Вграден LAN | 1x Realtek® RTL8125B 2.5Gbps LAN controller |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4 SSD support) |
| Разширителни слотове | 3rd Gen AMD Ryzen Processors 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 mode) AMD B550 Chipset 2 x PCIe 3.0 x1 |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | Rear USB Port ( Total 8 ) 2 x USB 3.2 Gen 2 port(s)(1 x Type-A +1 x USB Type-C®) 4 x USB 3.2 Gen 1 port(s)( x Type-A) 2 x USB 2.0 port(s)( x Type-A) Front USB Port ( Total 6 ) 2 x USB 3.2 Gen 1 port(s)(2 x Type-A) 4 x USB 2.0 port(s)(4 x Type-A) |
| Заден I/O панел | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x LAN (2.5G) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 2 (teal blue) (1 x Type-A+1 x USB Type-C®) 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) Type-A 2 x USB 2.0 (one port can be switched to USB BIOS FlashBack™) 1 x Optical S/PDIF out 5 x Audio jack(s) 1 x BIOS FlashBack™ Button(s) |
| Графика | 1 x DisplayPort 1.4 ** 1 x HDMI 2.1(4K@60HZ) *Graphics specifications may vary between CPU types. **Support DisplayPort 1.4 with max. resolution of 4096 x 2304 @60Hz. Please refer to www.intel.com for any update. |
| Мулти GPU технология | AMD 2-Way CrossFireX Technology |
| Комплектът включва | Ръководство I/O Shield 2 x SATA 6Gb/s кабели 1 x TUF Sticker Диск с драйвери |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| OS | Microsoft Windows 10 64-bit |
| Поколение процесор | 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
