Кутии
Дънна платка ASUS TUF GAMING B450-PLUS II
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19912
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | ASUS TUF GAMING B450-PLUS II |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD B450 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors * * Refer to www.asus.com for CPU support list |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | До 4400(O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek® ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Вграден LAN | Realtek® L8200A ASUS Turbo LAN Utility TUF LANGuard |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode) |
| Разширителни слотове | 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen™ Processors 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode) 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) AMD Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 mode) AMD B450 chipset 1 x PCIe 2.0 x16 (max at x4 mode) 3 x PCIe 2.0 x1 |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | Rear USB Port (Total 8) 2 x USB 3.2 Gen 2 port(s)(1 x USB Type-C®)(1 x Type-A +0 x) 4 x USB 3.2 Gen 1 port(s)(4 x Type-A) 2 x USB 2.0 port(s)(2 x Type-A) Front USB Port (Total 6) 2 x USB 3.2 Gen 1 port(s) 4 x USB 2.0 port(s) |
| Заден I/O панел | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 x USB Type-C®+1 x Type-A) 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2 x USB 2.0 5 x Audio jack(s) 1 x BIOS FlashBack™ Button(s) |
| Графика | Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 1 x DisplayPort 1.2 1 x HDMI 2.0b *Graphics specifications may vary between CPU types. |
| Мулти GPU технология | Supports AMD CrossFireX™ Technology |
| Комплектът включва | Ръководство I/O Shield 2 x SATA 6Gb/s cable(s) 1 x Supporting DVD 1 x TUF Gaming Sticker 1 x TUF Certification card(s) 1 x M.2 SSD screw package(s) |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| OS | Microsoft Windows 10 64-bit / 8.1 64-bit / 7 32-bit / 7 64-bit |
| Поколение процесор | 1-во поколение 2-ро поколение 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
