Кутии
Дънна платка ASUS TUF GAMING B550M-PLUS - 90MB14A0-M0EAY0
104.00 €
/ 203.41 лв.
Спечели 104 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18284
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90MB14A0-M0EAY0 |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD B550 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | Build in AMD AM4 Socket for 3rd Gen AMD Ryzen and 3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 4600MHz (O.C) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC S1200A |
| Вграден LAN | 1x Realtek® RTL8125B 2.5Gbps LAN controller |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 Socket 3 with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode) 1 x M.2 Socket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode) |
| Разширителни слотове | 3rd Gen AMD Ryzen Processors 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 mode) 3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 mode) AMD B550 Chipset 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 mode) 1 x PCIe 3.0 x1 |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | Back I/O 2 x USB 3.2 Gen 2 (teal blue) (1 x Type-A+1 x USB Type-C) 2 x USB 2.0 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) (one port can be switched to USB BIOS FlashBack) Internal I/O 1 x USB 3.2 Gen 1(up to 5Gbps) connector(s) support(s) additional 2 USB 3.2 Gen 1 port(s) 2 x USB 2.0 connector(s) support(s) additional 4 USB 2.0 port(s) |
| Заден I/O панел | 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s) 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x LAN (2.5G) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 2 (teal blue) (1 x Type-A+1 x USB Type-C) 2 x USB 2.0 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) (one port can be switched to USB BIOS FlashBack) 1 x Optical S/PDIF out 5 x Audio jack(s) 1 x BIOS FlashBack Button(s) |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| OS | Windows 10 64-bit |
| Поколение процесор | 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
