Кутии
Дънна платка ASUS TUF GAMING B650M-PLUS AM5
197.00 €
/ 385.30 лв.
Спечели 197 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34591
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90MB1BG0-M0EAY0 |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 6400MHz (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Вграден LAN | Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbit/1 Gbit/100 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | Total supports 2 x M.2 slots M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 4.0/3.0 x16 slot 1 x PCIe 4.0/3.0 x16 slot (supports x4 mode) 1 x PCIe 4.0/3.0 x1 slot |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin 1 x 4-pin |
| USB портове | Rear USB (Total 8 ports) 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (1 x USB Type-C®) 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (2 x Type-A) 1 x USB 3.2 Gen 1 port (1 x Type-A) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) Front USB (Total 7 ports) 1 x USB 3.2 Gen 1 connector (supports USB Type-C®) 1 x USB 3.2 Gen 1 header supports additional 2 USB 3.2 Gen 1 ports 2 x USB 2.0 headers support additional 4 USB 2.0 ports |
| Заден I/O панел | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (1 x USB Type-C®) 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (2 x Type-A) 1 x USB 3.2 Gen 1 port (1 x Type-A) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) 1 x DisplayPort 1 x HDMI®port 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 5 x Audio jacks 1 x BIOS FlashBack™ button |
| Графика | 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.1 |
| Размери | 24.4 cm x 24.4 cm |
| OS | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
