Кутии
Дънна платка Biostar TB360-BTC PRO 2.0
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 26125
Купи на изплащане
| Производител | BIOSTAR |
| Продуктов код | TB360-BTC PRO |
| CPU сокет | LGA 1151 |
| Чипсет (MB) | Intel B360 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | 9th Gen Intel® Core™ i9 LGA 1151 Processor 9th Gen Intel® Core™ i7 LGA 1151 Processor 9th Gen Intel® Core™ i5 LGA 1151 Processor 9th Gen Intel® Core™ i3 LGA 1151 Processor 8th Gen Intel® Core™ i7 LGA 1151 Processor 8th Gen Intel® Core™ i5 LGA 1151 Processor 8th Gen Intel® Core™ i3 LGA 1151 Processor 8th Gen Intel® Pentium® LGA 1151 Processor 8th Gen Intel® Celeron® LGA 1151 Processor Maximum CPU TDP (Thermal Design Power) : 95Watt 8th *Generation Intel® Core™ Processor Family only support 300-Series |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 32 GB |
| Честота памет (MHz) | до 2666MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC887 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Вграден LAN | Realtek RTL8111H chip (10/100/1000 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | Не |
| М2 слот | 1 x M.2 (M Key) Connector(6Gb/s): Support SATA SSD |
| Разширителни слотове | 1 x PCI-E 3.0 x16 Slot 11 x PCI-E 3.0 x1 Slots *Maximum VGA cards mining support are depending on VGA Driver or mining software. |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | 6 x USB 3.1 Gen1 Ports (4 on rear I/Os and 2 via internal header) 6 x USB 2.0 Ports (2 on rear I/Os and 4 via internal header) |
| Заден I/O панел | 1 x PS/2 Mouse/Keyboard Port 1 x HDMI Port 1 x DisplayPort 1.2 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x USB 2.0 Ports (Supports ESD Protection) 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A Port (10 Gb/s) (Supports ESD Protection) 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C Port (10 Gb/s) (Supports ESD Protection) 4 x USB 3.1 Gen1 Ports (Supports ESD Protection) 1 x RJ-45 LAN Port with LED (ACT/LINK LED and SPEED LED) HD Audio Jacks: Rear Speaker / Central / Bass / Line in / Front Speaker / Microphone (Gold Audio Jacks) |
| Размери | 30.5 x 21.0 cm |
| OS | Microsoft Windows 10 64-bit |
| Поколение процесор | 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
