Кутии
Дънна платка Gigabyte B550M DS3H AC R2 AM4
107.00 €
/ 209.27 лв.
Спечели 107 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 59007
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD B550 |
| Поддържани процесори | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | 4733(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC1220 |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.0 |
| Вграден LAN | Realtek GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (M2A_CPU), integrated in the CPU, supporting Socket 3, M key, type 2280 SSDs: AMD Ryzen™ 5000/3000 Series Processors support SATA and PCIe 4.0x4/x2 SSDs AMD Ryzen™ 5000 G/4000 G/3000 G Series Processors support SATA and PCIe 3.0 x4/x2 SSDs 1 x M.2 connector (M2B_SB), integrated in the Chipset, supporting Socket 3, M key, type 2280 SATA and PCIe 3.0 x2 SSDs |
| Разширителни слотове | 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX16), integrated in the CPU: AMD Ryzen™ 5000/3000 Series Processors support PCIe 4.0 x16 mode AMD Ryzen™ 5000 G/4000 G/3000 G Series Processors support PCIe 3.0x16 mode *The PCIEX16 slot can only support a graphics card or an NVMe SSD. If only one graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIEX16 slot. |
| Конектор захранване | 1 x 24 pin ATX Power Connector 1 x 8-pin ATX 12V Power connector |
| USB портове | CPU: - 4 x USB 3.2 Gen 1 ports on the back panel Chipset: - 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header - 2 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB header - 4 x USB 2.0/1.1 ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) |
| Заден I/O панел | 2 x USB 2.0/1.1 ports 1 x PS/2 keyboard/mouse port 1 x HDMI port (Note) 1 x DisplayPort (Note) 4 x USB 3.2 Gen 1 ports 1 x RJ-45 port 2 x antenna connectors 3 x audio jacks (Note) Actual support may vary by CPU. |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 24.4 cm |
| OS | Windows 10 64-bit Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор | 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
