Кутии
Дънна платка Gigabyte B760M H LGA1700 DDR4
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40633
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | 13th Generation Intel® Core™ Processors and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors* |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | 3200 MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek AUDIO CODEC |
| Вграден LAN | Realtek® GbE LAN chip (1000/100 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | 2 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) |
| Разширителни слотове | 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 1 x PCI Express x1 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x1 |
| Конектор захранване | 1 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | 6 x USB 3.2 Gen 1 ports (4 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) 6 x USB 2.0/1.1 ports (2 ports on the back panel, 4 ports available through the internal USB headers) |
| Заден I/O панел | 2 x USB 2.0/1.1 ports 1 x D-Sub port 1 x HDMI port 4 x USB 3.2 Gen 1 ports 1 x RJ-45 port 3 x audio jacks |
| Графика | 1 x HDMI; 1 x VGA |
| Bios | 128 Mb ROM, UEFI AMI BIOS |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
