Кутии
Дънна платка Gigabyte B860 DS3H WIFI 6E LGA1851
179.00 €
/ 350.09 лв.
Спечели 179 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52469
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 9066MHz+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek® Audio CODEC High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-channel |
| Вграден Wi-Fi | WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN | Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | CPU: - 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 25110/22110/2580/2280 PCIe 5.0 x4/x2 SSD support) (M2A_CPU) Chipset: - 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 25110/22110/2580/2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2P_SB) |
| Разширителни слотове | 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 5.0 and running at x16 (PCIEX16) 2 x PCI Express x16 slots, supporting PCIe 4.0 and running at x1 (PCIEX1_2/3) |
| Конектор захранване | 1 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | Chipset: - 1 x USB Type-C® port on the back panel, with USB 3.2 Gen 2x2 support - 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header - 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) on the back panel - 2 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB header - 4 x USB 2.0/1.1 ports on the back panel Chipset+USB 2.0 Hub: - 4 x USB 2.0/1.1 ports available through the internal USB headers |
| Заден I/O панел | 1 x PS/2 keyboard/mouse port 1 x HDMI port* 1 x DisplayPort* 1 x USB Type-C® port, with USB 3.2 Gen 2x2 support 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) 4 x USB 2.0/1.1 ports 1 x RJ-45 port 2 x antenna connectors (2T2R) 3 x audio jacks |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
