Кутии
Дънна платка Gigabyte X870 AORUS ELITE ICE WIFI 7
297.00 €
/ 580.88 лв.
Спечели 297 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50639
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | 8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC1220 |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (M2A_CPU), integrated in the CPU, supporting Socket 3, M key, type 25110/22110/2580/2280 SSDs: AMD Ryzen™ 9000/7000 Series Processors support PCIe 5.0 x4/x2 SSDs AMD Ryzen™ 8000 Series-Phoenix 1 Processors support PCIe 4.0 x4/x2 SSDs AMD Ryzen™ 8000 Series-Phoenix 2 Processors support PCIe 4.0 x4/x2 SSDs 2 x M.2 connectors (M2B_CPU, M2C_CPU), integrated in the CPU, supporting Socket 3, M key, type 22110/2280 SSDs: AMD Ryzen™ 9000/7000 Series Processors support PCIe 5.0 x4/x2 SSDs * The M2B_CPU and M2C_CPU connectors become unavailable when an AMD Ryzen™ 8000 Series-Phoenix 1/Phoenix 2 processor is used. 1 x M.2 connector (M2D_SB), integrated in the Chipset, supporting Socket 3, M key, type 22110/2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSDs 4 x SATA 6Gb/s connectors RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10 support for NVMe SSD storage devices * RAID 5 is only available on AMD Ryzen™ 9000 Series Processors. RAID 0, RAID 1, and RAID 10 support for SATA storage devices |
| Разширителни слотове | 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX16), integrated in the CPU: AMD Ryzen™ 9000/7000 Series Processors support PCIe 5.0 x16 mode * The M2B_CPU and M2C_CPU connectors share bandwidth with the PCIEX16 slot. When the M2B_CPU or M2C_CPU connector is populated, the PCIEX16 slot operates at up to x8 mode. AMD Ryzen™ 8000 Series-Phoenix 1 Processors support PCIe 4.0 x8 mode AMD Ryzen™ 8000 Series-Phoenix 2 Processors support PCIe 4.0 x4 mode (The PCIEX16 slot can only support a graphics card or an NVMe SSD. If only one graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIEX16 slot.) Chipset: - 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x4 (PCIEX4) * The PCIEX4 slot shares bandwidth with the M2D_SB connector. The PCIEX4 slot becomes unavailable when a device is installed in the M2D_SB connector. - 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x2 (PCIEX2) |
| Конектор захранване | 2 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen2 4 x USB 2.0 |
| Заден I/O панел | 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x optical S/PDIF Out connector 2 x Аudio jacks 2 x SMA antenna connectors 1 x Q-Flash Plus button |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
