Кутии
Дънна платка GIGABYTE X870 GAMING WIFI 6, Socket AM5
232.00 €
/ 453.75 лв.
Спечели 232 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50638
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | 8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC887/897 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден Wi-Fi | WiFi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.3 |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| Разширителни слотове | 2 x PCIe 4.0/3.0 x16 (x16, x8/x8) 1 x PCIe 5.0 x16 slot (supports x16 mode) 1 |
| Конектор захранване | 1 x 4 pin 12V Power Connector (Hi-Density Power Connector) |
| USB портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A 3 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 |
| Заден I/O панел | 1 x HDMI 1 x RJ-45 3 x Audio jacks 2 x SMA antenna connectors 1 x Q-Flash Plus button |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
