Кутии
Дънна платка GIGABYTE X870E AORUS MASTER AM5
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
506.00 €
/ 989.65 лв.
Спечели 506 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50340
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8600MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC1220 |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | Realtek 5GbE LAN chip (5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 25110/2280 PCIe 5.0* x4/x2 SSD support) (M2A_CPU) 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 22110/2280 PCIe 5.0* x4/x2 SSD support) (M2B_CPU) 2 x M.2 connectors (Socket 3, M key, type 22110/2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2C_SB, M2D_SB) |
| Разширителни слотове | 2 x PCIe 4.0/3.0 x16 (x16, x8/x8) 1 x PCIe 5.0 x16 slot (supports x16 mode) |
| Конектор захранване | 2 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | Rear USB (Total 10 ports) 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®) 3 x USB 10Gbps ports (3 x Type-A) 4 x USB 5Gbps ports (4 x Type-A) 1 x USB 2.0 port (1 x Type-A) Front USB (Total 7 ports) 1 x USB 20Gbps connector (supports USB Type-C® with up to 30W PD Fast-charge) 1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports 2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports * USB Type-C® power delivery output: max. 5V/3A ** USB Type-C® power delivery output: 5V/9V max. 3A, 12V max. 2.5A, 15V max. 2A. |
| Заден I/O панел | 2 x USB4® (40Gbps) (2 x USB Type-C®) ports 3 x USB 10Gbps ports (3 x Type-A) 4 x USB 5Gbps ports (4 x Type-A) 1 x USB 2.0 port (1 x Type-A) 1 x HDMI™ port 1 x Wi-Fi module 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 5 x Audio jacks 1 x BIOS FlashBack™ button |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
