Кутии
Дънна платка GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI 7, LGA 1851
290.00 €
/ 567.19 лв.
Спечели 290 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50644
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1220 Audio Codec) |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 22110/2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2B_CPU) 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 22110/2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) |
| Разширителни слотове | 1 x PCIe 5.0 x16 slot 1 2 |
| Конектор захранване | 2 x 8-pin +12V Power connector |
| USB портове | 3 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen2 4 x USB 2.0 |
| Заден I/O панел | 1 x Display Port 1 x RJ-45 1 x optical S/PDIF Out connector 2 x Аudio jacks 2 x SMA antenna connectors |
| Bios | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
