Кутии
Дънна платка MSI B550-A PRO
НАЙ-ПРОДАВАН
111.00 €
/ 217.10 лв.
Спечели 111 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19090
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | B550-A PRO |
| CPU сокет | AM4 |
| Чипсет (MB) | AMD B550 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Build in AMD AM4 Socket for 3rd Gen AMD Ryzen and 3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 4800MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC892 /ALC897 |
| Вграден LAN | Realtek RTL8111H chip (10/100/1000 Mbit) |
| Интерфейс SATA | 6 x SATA3 6.0 Gb/s |
| М2 слот | 2x M.2 slots (Key M) M2_1 slot (from AMD Processor) Supports PCIe 4.0/ 3.0 x4 Supports SATA 6Gb/s Supports 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices M2_2 slot (from AMD B550 chipset) Supports PCIe 3.0x4 Supports 2242/ 2260/ 2280 storage devices |
| Разширителни слотове | 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1) 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), supports x4 speed 2x PCIe 3.0 x1 slots |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | AMD B550 Chipset 3x USB 3.2 Gen 1 5Gbps ports (1 Type-C internal connector, and 2 ports are available through the internal USB 3.2 Gen 1 5Gbps connector) 8x USB 2.0 ports (4 Type-A ports on the back panel, 4 ports through the internal USB 2.0 connectors) AMD Processor 2x USB 3.2 Gen 2 10Gbps ports (1 Type-C port and 1 Type-A port on the back panel) 2x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A ports on the back panel |
| Заден I/O панел | Keyboard / Mouse DisplayPort LAN HD Audio Connectors Flash BIOS Button USB 2.0 HDMI USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-A+C |
| Графика | 1x HDMI 2.1 port, supports a maximum resolution of 4096x2160 @60Hz 1x DisplayPort, supports a maximum resolution of 4096x2160 @60Hz Maximum shared memory of 16 GB |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Поколение процесор | 3-то поколение 4-то поколение 5-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
