Кутии
Дънна платка MSI MPG Z890 CARBON WIFI LGA1851 - 911-7E17-001
523.00 €
/ 1022.90 лв.
Спечели 523 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52603
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 911-7E17-001 |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 9200 MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek® ALC1220P Codec: 7.1-Channel High Definition Audio Supports S/PDIF output |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | 1 x Intel Killer E5000B 5G LAN 1 x Intel I226V 2.5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | 5 x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_4 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_5 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode, supports 22110/2280/2260 devices |
| Разширителни слотове | 3 x PCI-E x16 slot PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 5.0 supports up to x8 (From CPU) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) • PCI_E1 supports BIOS adjustment to x8+x4+x4* • PCI_E2 supports BIOS adjustment to x4+x4* |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 2 x 8-pin 1 x 8-Pin Power Connector |
| USB портове | 4 x USB 2.0 (Front) 4 x USB 5Gbps Type A (Front) 10 x USB 10Gbps Type A (Rear) 1 x USB 10Gbps Type C (Rear) 1 x USB 20Gbps Type C (Front) *USB 20Gbps Type-C (Front) support USB PD 27W fast charging for JUSBC1 |
| Заден I/O панел | USB 10Gbps Type-A Flash BIOS Button Clear CMOS Button Smart Button 2.5G LAN 5G LAN Audio Connectors HDMI™ Thunderbolt 4 USB 10Gbps Type-C USB 10Gbps Type-A Wi-Fi / Bluetooth Optical S/PDIF Out |
| OS | Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор | 2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
