Кутии
Дънна платка MSI PRO B760M-P DDR4 LGA1700
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34339
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори | LGA1700 socket: Support for the 13th and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors* |
| Поддържана памет | DDR4 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) | до 5333MHz (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Вграден LAN | 1 x Realtek 8111H Gigabit LAN controller |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | 2 x M.2 slot M.2_1 (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260/2242 devices M.2_2 (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode, supports 2280/2260/2242 devices |
| Разширителни слотове | 1 x PCI-E x16 slot 2 x PCI-E x1 slot PCI_E1 PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset) |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 1 x 8-pin |
| USB портове | 4 x USB 2.0 (Rear) 4 x USB 2.0 (Front) 1 x USB 3.2 Gen1 Type A (Rear) 2 x USB 3.2 Gen1 Type A (Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type C (Rear) |
| Заден I/O панел | VGA DisplayPort HDMI Keyboard / Mouse USB 2.0 LAN port Audio Connectors USB 3.2 Gen 1 5Gbps (Type-A) USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-C) |
| Графика | 1 x DisplayPort 1.4 1 x VGA port 1 x HDMI port 2.1 |
| Размери | 24.4 cm x 24.4 cm |
| OS | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор | 12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
