Кутии
Дънна платка SAPPHIRE NITRO+ B850A WIFI 7 - 52123-03-40G
197.00 €
/ 385.30 лв.
Спечели 197 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66760
Купи на изплащане
| Производител | Sapphire |
| Продуктов код | 52123-03-40G |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8000MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | 1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот | 1x PCIe 5.0 M.2, 2x PCIe 4.0 M.2 |
| Разширителни слотове | 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x4 in 16x slot, 1x PCIe 4.0 x2 in 16x slot |
| Конектор захранване | 1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове | 1x USB 3.2 Gen1 (1 x Type C), 1x USB 3.2 Gen1 (2 x Type A), 1x USB 2.0 (2 x Type A) |
| Заден I/O панел | 1 × DisplayPort 1 × HDMI ™ 1 × RJ45 LAN 2 × Wi Fi Antenna One-click Flash BIOS Button 4 × USB 2.0 3 × USB 3.2 Gen2 Type A 1 × USB 3.2 Gen2 Type C 6 × Audio Jacks |
| OS | Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор | 8-мо поколение 9-то поколение 7-мо поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
