Кутии
Геймърскa безжична механична клавиатура ENDORFY Celeris 1800 - Endorfy Yellow Switch
87.00 €
/ 170.16 лв.
Спечели 87 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56992
| Производител | Endorfy |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless Bluetooth USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Батерия | Lithium rechargeable battery |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Сив |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размер по стандарт | 1800-компакт |
| Вид суичове | Gateron Yellow |
| Суичове | Linear |
| Размери | 384x129.5x44.6 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
