Кутии
Геймърска клавиатура Alienware 510K Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard Lunar Light - AW510K
173.00 €
/ 338.36 лв.
Спечели 173 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 21292
| Производител | ALIENWARE |
| Продуктов код | 545-BBCH-14 |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | ARGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Cherry MX Red |
| Размери | 467 x 156 x 29.4 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
