Кутии
Геймърска клавиатура ALIENWARE AW420K - 545-BBDY-14
124.00 €
/ 242.52 лв.
Спечели 124 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37430
| Производител | ALIENWARE |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | Cherry MX Red |
| Суичове | RED |
| Размери | 367.3 x 147.7 x 55.7 mm |
| Тегло | 787g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
