Кутии
Геймърска клавиатура Alienware Wireless AW920K - 545-BBFK-14
258.00 €
/ 504.60 лв.
Спечели 258 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46813
| Производител | ALIENWARE |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | Cherry MX Red |
| Суичове | RED |
| Тегло | 1.068kg |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
