Кутии
Геймърскa клавиатура Ducky One 3 Yellow SF 65% Cherry MX Black
146.00 €
/ 285.55 лв.
Спечели 146 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 29764
Купи на изплащане
| Производител | Ducky |
| Продуктов код | One 3 Yellow SF |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Жълт |
| Вид суичове | Cherry MX Black |
| Суичове | BLACK |
| Размери | 335 x 110 x 40 мм |
| Тегло | 627g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
