Кутии
Геймърскa клавиатура HyperX Alloy Rise 75 - Ultra-customizable, Hot-Swappable, Linear Switch
174.00 €
/ 340.31 лв.
Спечели 174 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48479
Купи на изплащане
| Производител | HyperX |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размер по стандарт | 75% |
| Вид суичове | Червени (Red) |
| Суичове | RED |
| Размери | 454.5 x 142.2 x 48.9 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
