Кутии
Геймърска клавиатура Logitech G Pro TKL GX Clicky Blue - 920-009392
139.00 €
/ 271.86 лв.
Спечели 139 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31985
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 920-009392 |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | ARGB |
| Мултимедийни функции | Не |
| Макро бутони | Не |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | ABS |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | GX Blue |
| Суичове | LOGITECH |
| Размери | 361 x 153 x 34 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
