Кутии
Геймърска клавиатура Logitech Pro X 60 Tactile White, KEYCONTROL, LIGHTSYNC, RGB, Бяла - 920-011930
199.00 €
/ 389.21 лв.
Спечели 199 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47484
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless Bluetooth USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | 60% |
| Вид суичове | Logitech Optical Tactile |
| Суичове | LOGITECH |
| Размери | 290x103mm |
| Тегло | 0.810 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
