Кутии
Геймърска клавиатура Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless, бял - (RZ03-04981700-R3M1)
242.00 €
/ 473.31 лв.
Спечели 242 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61538
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ03-04981700-R3M1 |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Цвят | Бял |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | Razer Analog Optical Gen 2 |
| Суичове | RAZER |
| Размери | 363 × 224 × 39 mm |
| Тегло | 930 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
