Кутии
Геймърска клавиатура ROYAL KLUDGE RK L75 Mocha Grey Gaming Keyboard Cream switch
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 58201
Купи на изплащане
| Производител | ROYAL KLUDGE |
| Продуктов код | RK-L75-MCHAGY-CRMSW-US |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Кабел/Безжична |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless Bluetooth USB Type C |
| LED подсветка | RGB |
| Мултимедийни функции | Да |
| Брой бутони | 85 |
| Макро бутони | Да |
| Батерия | 8000 mAh |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Цвят | Сив |
| Суичове | Creamy |
| Размери | 330.2 x 25.4 x 127 mm |
| Тегло | 0.99 kg. |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
