Кутии
Геймърска механична клавиатура ALIENWARE Pro Wireless Lunar Light TKL - 545-BBFR-14
239.00 €
/ 467.44 лв.
Спечели 239 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 46817
| Производител | ALIENWARE |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | Безжична С кабел USB |
| Интерфейс | 2.4 GHz Wireless USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC |
| Кирилизирана | Не |
| Включена мишка | Не |
| Включен пад | Не |
| Други | Switch type: Hot-Swappable |
| Цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| Размер по стандарт | TKL |
| Вид суичове | Alienware Linear Mechanical |
| Суичове | ALIENWARE |
| Тегло | 820g |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
